NEWS

News From Us

MTMD Workshops

MTMD 10. ÇALIŞTAYI

MTMD 10. ÇALIŞTAYI

MTMD, 10.Çalıştayını 12-14 Mayıs 2017 tarihlerinde, Margi Otel, Edirne’de gerçekleştirdi.
Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği’nin 10. Çalıştayının konusu; Sektörümüzün Genel Durumu ve Tesisat Sektörünün Geleceği olup  akademisyen, sektörel dernek başkanları, üretici ve satıcı firma tyetkilileri, proje ve proje yönetim firma yetkilileri, MTMD üye firma yetkilileri konu hakkında değerlendirmeler yaptılar.

More...
MTMD 9. Çalıştayı

MTMD 9. Çalıştayı

MTMD, 9.Çalıştayını 14-15 Mayıs 2016 tarihlerinde, Anadolu Hotels, Söğütözü-Çankaya / Ankara’ da gerçekleştirdi.
Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği’nin 9. Çalıştayı; Hastane Mekanik Sistemleri (Hastane Ünitelerinde Öneriler – Tasarım  – Uygulama – TAD)  ana başlığı altında PPP Projeleri Tanıtımı ve Hastanede Özellikli Alanlar Tıbbi Gereklilikler,  Hastane Mekanik Tesisatlarında  Tasarım, Hastane Mekanik Tesisatlarında  Uygulama, Hastane Mekanik Tesisatlarında TAD  (Test – Ayar – Dengeleme) ve Yatırımcıların  Beklentileri alt başlıkları tartışıldı.

More...
MTMD 8. Çalıştayı

MTMD 8. Çalıştayı

20 Ekim 2011 tarihinde kaybettiğimiz üyemiz ve İ.T.Ü. Makina Fakültesi üyelerinden Prof. Dr. F. Taner Özkaynak anısına düzenlediğimiz 8. Çalıştayımız 15-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında Eskişehir Rixos Hotel' de yapıldı.  Üyelerimiz, çeşitli dernek ve vakıf temsilcileri, danışman, müşavirlik firmaları ve sektörel tedarikçilerden oluşan 25 kişilk katılımla gerçekleştirilen çalıştayımızda 'Yurt Dışı Alternatif Pazarlar, Yeni Çalışma Alanları ve Ekonomik Sorunlar' konusu üzerinde çeşitli görüşler ortaya kondu ve sunumlar yapıldı.

More...