HABERLER

Bizden, Sektörel ve Basından Haberler
23.10.2018 - Bizden Haberler

MTMD, İSİB tarafından düzenlenen Tanzanya İş Forumu’nda Temsil Edildi


23-24 Ekim tarihleri arasında TANZANYA 'nın Darüsselam şehrinde bu yıl birincisi düzenlenen İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜ TANITIM GÜNLERİ , Tanzanyalı iş adamlarından büyük ilgi gördü.

Türkiye'den 33 firmanın katılımı ile gerçekleşen iş forumu; ticari görüşmelerin yanı sıra, teknik tanıtım eğitim faaliyeti olma özelliğini de taşıdı. Ayrıca, iklimlendirme sektöründe işin başında olsa da gelecek için potansiyeli yüksek bir pazar konumunda olan Tanzanya pazarını keşfetmek ve iş adamlarına bu ülkenin iş dünyasını tanıtmak için de bu etkinliğin ayrı bir önemi bulunuyor.

İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği’nce (İSİB) düzenlenen forumda Mekanik Tesisat Sektörünü temsilen Tasarımcı, Uygulayıcı ve Üreticilerden oluşan geniş katılımlı Türk Heyeti, Tanzanyalı iş adamları ikili görüşmeler ile sektörel tanıtımlar gerçekleştirdi. Sektörel sinerjinin çok olumlu olarak ortaya çıktığı bu tanıtım çalışmasının, gelecek yeni pazarlar için olumlu bir başlangıç olduğu katılımcılar tarafından belirtildi.

MTMD ’nin de 6 üye firmasıyla temsil edildiği forumda, MTMD Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan ÇELİMLİ, yaptığı sunumda; MTMD üyelerimizin gerçekleştirdiği projelerden gelen deneyiminive rekabet gücünü aktardı.

Etkinliğe katılan üye firmalarımız, Arı Jeotermal, Artes , Etkin Mühendislik, Isıso Mühendislik, K2 Mekanik, Kipaş Mühendislik oldu.300x200

Etkinlikler

MTMD ve sektörel etkinlikler takvimini burada bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Etkinlikler Takvimi