HABERLER

Bizden, Sektörel ve Basından Haberler
10.5.2016 - Bizden Haberler

DW 172 Mutfak Havalandırma Sistemleri Kitabı Tanıtım Kokteyli


DW 172 Mutfak Havalandırma Sistemleri Kitabı Tanıtım  Kokteyli

MTMD Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği, ilk yayını olan "DW 144 Sac Kanal İmalat ve Montaj İşleri Teknik Şartnamesi" nden sonra "DW 172 Mutfak Havalandırma Sistemleri Kitabı" nı yayınladı. Kitabın sektöre tanıtımı amacıyla düzenlenen Tanıtım Kokteyli, 10 Mayıs 2016 tarihinde Radisson Blu Hotel'de yapıldı. "DW 172 Mutfak Havalandırma Sistemleri Kitabı" Tanıtım Kokteyli akademisyen, projeci ve firma yöneticilerinin geniş katılımı ile gerçekleşti.

Kitabın Türkçe Baskıya Ön Sözü'nde "Isıtma ve Havalandırma Yüklenicileri Derneği (HVCA) tarafından hazırlanan DW 172 Mutfak Havalandırma Tesisatı kitabının orjinal çevirisini sektörün hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz. Ülkemiz klima ve havalandırma tesisatı anlamında büyük bir boşluğu dolduracağına inandığımız bu kitap en kısa zamanda tasarımcı, imalatçı ve uygulayıcı firmaların bir başucu kitabı olacağına inanmaktayız..." denmekte ve emeği geçenlere teşekkür edilmektedir.

Yayınlanan bu Şartname genellikle ticari tesislerde yer alan mutfaklardaki havalandırma sistemlerini kapsamaktadır.

İçindekiler: Tasarımdan önce dikkate alınacak konular, Tasarım Kriterleri, Davlumbaz Boyutları, Egzoz Hava Debileri, Besleme Havası, Davlumbaz Türleri, Havalandırmalı Tavanlar, Emiş ve Besleme Havası Bağlantıları, Malzemeler, Uygulama Tekniği, Yüzey Temizleme, Yağ Filtreleme, Davlumbaz Aydınlatması, Hava Kanalı Tesisatı, Montaj, Fanlar, Ses Sönümleme, Damperler, Yangın Söndürme, Su ve Enerji Dağıtım Üniteleri, Koku Kontrolü, Isı Geri Kazanımı, Test, İşletmeye Alma ve Doğrulama, Temizlik ve Bakım.

Kitabı edinme adresleri:
MTMD' ile iletişime geçerek kitap siparişi verebilirsiniz.300x200

Etkinlikler

MTMD ve sektörel etkinlikler takvimini burada bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Etkinlikler Takvimi