HABERLER

Bizden, Sektörel ve Basından Haberler
25.11.2015 - Bizden Haberler

Sektörle Buluşma - Yemeği


Derneğimizin “Sektörle Buluşma” yemeği, 25 Kasım 2015 tarihinde Radisson Blu İstanbul Asia Otel’de Türkiye İklimlendirme Sektörünün çok sayıda mensubunu bir araya getirdi. Saat 19.00’da başlayan kokteylin ardından MTMD’nin geçtiğimiz günlerde yapımı tamamlanan tanıtım filmi izlendi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Mustafa Bilge, MTMD üyelerini kapsayan pazar envanteri çalışmasının sonuçlarını konuklarla paylaştığı konuşmasında özetle şu bilgilere yer verdi: "MTMD üyelerinin gerçekleştirdiği sözleşme tutarı, son beş yılda 7 kat artış göstererek 2014 yılında 1.3 milyar USD'yi aştı. Bu, MTMD üyesi kuruluşlara gösterilen güvenin de bir göstergesidir. MTMD'nin 2023 yılı için hedefi; üye sayısını ve kalite çıtasını yükselterek, pazardan aldığı payı arttırmak, bu payı 5 milyar USD'a çıkarmaktır".

Dr. Mustafa Bilge'nin konuşmasının ardından sektöre değerli katkıları bulunmuş onur üyelerimize teşekkür plaketlerinin takdimine başlandı. Prof. Dr. Hasan Heperkan'a MTMD 4. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mürşit Çelikkol, Çiğdem Akbulut'a Başkan Yadımcısı İrfan Çelimli, Dr. Kazım Beceren'e ise MTMD 3. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Recep Yıldız plaketlerini takdim ettiler. Müzik ve keyifli sohbetler geceyi renklendirdi.300x200

Etkinlikler

MTMD ve sektörel etkinlikler takvimini burada bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Etkinlikler Takvimi