HABERLER

Bizden, Sektörel ve Basından Haberler
7.2.2018 - Bizden Haberler

ISK SODEX Fuarı Başarıyla Gerçekleşti


Geçen hafta sektörümüzün bayramı olan büyük fuar organizasyonunu başarıyla tamamladık. Büyük bir şenlik havasında ve başarılı bir şekilde gerçekleşen ISK –SODEX fuarına emek veren tüm yürütücü ve emektarlara MTMD adına teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Genel olarak  yurtdışı ve yurtiçi katılımlar gözlem olarak olumlu ve tatminkar bir düzeydeydi. İklimlendirme sektörümüzdeki ticari faydaya ek sosyalleşmemizi arttıran bu tür etkinliklerin çok değerli olduğuna ve en üst düzeyde takip edilmesi  gerektiğine inanıyoruz.

Fuarın başarılı olmasında başta iklimlendirme sektör platformu  ( Tüm Dernek Temsilcileri) ile TOBB iklimlendirme meclisinin özverili çalışmalarını alkışlıyoruz.

Ayrıca fuar yerleşkesinin organizasyonunu yapan TÜYAP birimleri ile Hannover Messe  yönetici ve  çalışanlarını  kutluyoruz.

Fuar içinde yer alan önemli bir başarı da küçüklerimizin katıldığı “Resim Yarışması” ile “Ustaların Yarışması” olarak düzenlenen etkinliklerdir. Her iki yarışmanın da fuara ve toplum yaşantımıza önemli katkılar sağladığı bir gerçektir.

Ayrıca  MTMD olarak, uygulayıcı firmalarımızın da bu fuarlara daha etkin katılımla temsilinin önemli  olduğunu ve gelecek fuarlarda MTMD üyelerinin de daha etkin katılım göstermesi gerektiğini belirtmek isterim.

Gelecek 3-5 Ekim 2019  ISK-SODEX Fuarı için şimdiden çalışmalara başlayarak , çok daha başarılı bir organizasyonu gerçekleştirmek dileğiyle tüm emek verenlere minnet duygularımızı iletiyorum.

İrfan ÇELİMLİ,

Makine Mühendisi,

MTMD 6.Dönem Yönetim Kurulu Başkanı,

15 Şubat 2018

 300x200

Etkinlikler

MTMD ve sektörel etkinlikler takvimini burada bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Etkinlikler Takvimi