HABERLER

Bizden, Sektörel ve Basından Haberler
25.1.2020 - Bizden Haberler

MTMD Genel Üye Toplantısı 25 Ocak'ta Gerçekleştirildi !


Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği Genel Üye Toplantısı, 25 Ocak Cumartesi günü Dedeman Bostancı Hotel’de gerçekleşti. Dernek üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği toplatının açılış komuşmasını MTMD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Biner yaptı. 7. Dönem’de MTMD olarak gerçekleştirilen çalışmalardan söz eden Başkan, gelecekte yapılması planlanan projelere dikkat çekti.

Daha sonra MTMD Yönetim Kurulu Üyesi Murat Suiçmez, 2018 yılı MTMD Envanter sonuçlarını değerlendirdi, mevcut inşaat yatırım bedelleri ile genel karşılaştırmasını yaptı.

MTMD Yurt Dışı İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Fevzi Durgun ise geçtiğimiz yıla ait komisyon çalışmalarını özetledi, yapılan yurt dışı gezilerden yola çıkarak yurt dışı pazar değerlendirmesinde bulundu.

Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Çelimli ise yurt dışında birlikte iş yapma ve gruplaşma üzerine konuştu.

Toplantının ikinci bölümünde dernek üyelerinin görüşleri alındı. Sektörün ve piyasanın durumu hakkında konuşmalar yapılırken yurt dışında iş yapma koşulları üzerine tartışıldı.2018 Yılı MTMD Envanteri ve Genel Konjonktür ile Karşılaştırma Raporu-Murat SUİÇMEZ.pdf

300x200

Etkinlikler

MTMD ve sektörel etkinlikler takvimini burada bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Etkinlikler Takvimi