HABERLER

Bizden, Sektörel ve Basından Haberler
28/06/2022 - Bizden Haberler

MTMD-TMB Ziyareti


28 Haziran 2022 Salı günü, Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Türk Müteahhitler Birliği'ni ziyaret etti. Ziyarete Dernek Başkanı Hüseyin ERDEM,  Genel Sekreter Tayfun YÖNDEM, Sayman Önder POLAT ve derneğimizin Ankara Üyesi ve aynı zamanda Mühendis ve Mimar Kadınlar Derneği Başkanı Züleyha ÖZCAN katıldılar. Türk Müteahhitler Birliği Başkanı Sayın Erdal EREN ve Genel Sekreter Sayın Hasan YALÇIN'ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda; inşaat sektörünün içinde bulunduğu sorunlar ana temayı oluşturdu.

TMB'nin güncel yaptığı çalışmaların, kamu görüşmelerinin ve yurtdışı projeleri ile ilgili yaşanan gelişmelerin paylaşıldığı toplantıda, MTMD'nin sektördeki yerinden, mekanik müteahhitlerin ve alt yüklenicilerin sektörde yaşadığı sorunlar ile ilgili çalışmalardan, eğitim ve yayın faaliyetlerinden söz edildi. MTMD Başkanı Hüseyin ERDEM, derneğe ait yayınlar hakkında (DW144 Saç Kanal İmalat ve Montaj İşleri Teknik Şartnamesi, DW172 Mutfak Havalandırma Sistemleri Şartnamesi, Tesisat Boru ve Bağlantı Elemanları, Elektromekanik Askı ve Destek Sistemleri) TMB Başkanı Erdal EREN'e bilgi vererek, ilgili kitapları kendisi ile paylaştı. Erdal EREN' de günün anısına Hüseyin ERDEM'e TMB plaketini takdim etti. Kurumlar arası işbirliğinin devamı ve güçlendirilmesi noktasında temenniler ile ziyaret bitirildi.

19 Temmuz 2021'de MTMD' nin yeni ofisinde yapılacak Genel Üye Toplantısı'nda TMB ziyareti ve görüşme detayları konusunda bilgilendirme yapılacaktır.300x200

Etkinlikler

MTMD ve sektörel etkinlikler takvimini burada bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Etkinlikler Takvimi