HABERLER

Bizden, Sektörel ve Basından Haberler
20/12/2023 - Bizden Haberler

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği İstanbul Temsilciliği tarafından düzenlenen 'Geleneksel Yeni Yıl Kokteyli'ne Katılım Sağladık


Türk Tesisat Mühendisleri Derneği İstanbul Temsilciliği tarafından düzenlenen geleneksel yeni yıl kokteyli 20 Aralık 2023 Çarşamba günü Ada Baro Bahçe Kanlıca’da yapıldı. 100’e yakın katılımla gerçekleşen yılbaşı buluşmasında çok sayıda TTMD Üyesi, MMO, MTMD ve  sektörel dernek temsilcileri ile sektör paydaşları bir araya geldi. 

Etkinliğe Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Suiçmez, Dernek Müdürümüz Nilgün İlik, Onur Kurulu Başkanı İbrahim Biner, Onur Kurulu Üyeleri Mustafa Bilge, Kazım Beceren ve Mürşit Çelikkol katılım sağladılar.

Açılışta konuşan TTMD İstanbul İl Temsilcisi Gözde Uzun, katılan tüm katılımcılara teşekkür etti. 2023 yılına ait TTMD çalışmalarıyla ilgili bir konuşma yapan TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Nermin Köroğlu Isın, derneğin düzenlediği çevrimiçi eğitim, seminer ve webinarlar hakkında bilgi verdikten sonra, 2024 yılı için planlanan Mechtalks, CLIMAMED, TTMD Sempozyumu gibi faaliyetlere değindi.
Makina Mühendisleri Odası’nın 2024 yılında faaliyete geçireceği “Makina Hangar- Bilim, Dönüşüm ve Girişim Merkezi” hakkında bir konuşma yapan MMO İstanbul Şube Sekreteri Ahmet Akçakaya, projenin hazırlık aşamalarını, projeye destek veren kurum ve kuruluşları ve projenin tamamlanma süreciyle ilgili detayları paylaştı. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde katılımcılar DJ performansı eşliğinde keyifli vakit geçirdi.300x200

Etkinlikler

MTMD ve sektörel etkinlikler takvimini burada bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Etkinlikler Takvimi